Dokunarak Balon Patlatma Oyunu

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.2 MB
  • Version 1.03
  • Dil Türkçe
  • Firma Kissta Koala - Best Apps
Çocuklarınızın kişisel gelişim sağlayabileceği bu yararlı oyunu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

Çocuklarınızın kişisel gelişim sağlayabileceği bu yararlı oyunu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

Çocuk gelişim uzmanları çocuklarınıza gereksiz ve onlara hiç bir fayda sağlamayacak oyunları oynatmamanızı söylüyor. Çocuklarınızın boş zamanlarını oyun oynayarak değerlendirmesini istiyor iseniz, onların yaş grubuna uygun olan ve zeka gelişimi sağlatabilecek nitelikte oyunları oynatmanızı tavsiye ediyorlar. Dokunarak Balon Patlatma Oyunu özellikle okul öncesi yaş grubuna ait olan çocuklar için üretilmiştir. Çocuklarınız bu oyun ile renkleri tanıyacak, pratik düşünebilme ve karar verebilme kabiliyetini ve el kaslarını geliştirebilecek. Bu çocuğunuz okul çağına geldiği zaman zorlanmamasını ve arkadaşlarından daha da önde olmasını sağlayacak.

Dokunarak Balon Patlatma Oyunu çok renkli bir yapıda tamamen çocuklarınızı eğlendirecek tarza sahip olarak tasarlanmıştır. Oyundaki renklerin canlılığı ve cazibesi bu oyunu çocuklarınıza çok sevdirecek. Çocuklarınız bu oyunda cihazınızın ekranına gelen ve uçuşan rengarenk balonları Akıllı cihazınızın dokunmatik özelliğini kullanarak ekrana dokunarak patlatmaya çalışacak. Bu eğitici oyunu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Dokunarak Balon Patlatma Oyunu indir